Vítejte v elktronické verzi mého osobního zápisníku...

Co se odehrálo

Hippies nálada

6. června 2010 v 21:38 | Carmennia
1. pořád ve mně doznívá ta blaženost z vítězství
2. film Prince of Persia (promiňte, ale česky to vážně neřeknu... :D) ve mně budí dávno ztracené nadšení
3. mám zpátky své HBOy, AXN sci-fi, Filmbox a všechny kanály, na kterých jsem psychicky závisláá XD!!!
4. KONEČNĚ dávali Rychle a zběsile a já to mohla taky v klidu dokoukat :3
5. milovaný internet vstal z mrtvých!
a 6. opět nával nového, skvělého oblečení
Jak mám potom myslet na to, že mám jen tři týdny na to abych nepropadla a nemusela do smrti splácet všechno, co jsem ztratila?? ^___________^ (natožpak abych se učila, nebo něco hledala, žéé... ;D)
Tu náladu jen trochu kazí fakt, že člověk aby se bál jít ven, natožpak v černé..! X/ (na léto jsem vybavená jen opravdu neprakticky - třeba v minisukni se fakt blbě běhá..! :/)

Jak někdo může trpět čtvrteční historii?

13. ledna 2009 v 16:57 | Carmennia
13. ledna

Je to hrozná vidina. Dnes jsme to s Viky jaksi nestíhaly. Teda spíš já jsem nestíhala. Ona se totiž pro jistotu jako vždy na všechno vyjkašlala. Včera večer slíbila že se tu naší prezentaci o Válkách o dědictví rakouské naučí ráno, a že jí prý mám vzbutit v pět. Já prý jakože že jí beru zaslovo, a aby toho jako nelitovala. Vzbudila jsem ji v pět. V půl šesté. V šest. V půl sedmé. Řekla že se to bude učit v průběhu vyučování. Řekla že se to naučí o velké přestávce. Řekla že se to naučí o obědové přestávce. Nenaučila. Podklady na test z HV si prolítla o dějepisu a na občanku se vykašlala s tím že "Charwa stejně vždycky slibuje a nic z toho nejni..." Ještě jsem to nestíhala kvůli tomu že si nás Gnada zkoušela na plavání a byly tam menší zmatky kolem skoku do vody. NA oběd jsem samozřejmě nešla. Na svačinu jsem samozřejmě rovněž nešla. Zato jsem před chvílí ochutnala kávovo-karamelovou příchuť svého oblíbeného homolovitého frappé od své oblíbené značky Leonnidas. A je úžasné... Až někdy konečně uspořádám čajový dýchánek určitě jich musím pár koupit. Bohužel náladu mi stále poněkud kazí fakt že zítra asi prezentuji Character suitcase a píšu ze španělštiny a pořád ještě neumím tu japonštinu. Pozítří pro změnu píšu z Aralského & "jiného ubohého nevimjaksejmenuje" jezera a z min. šesti stran učebnice, pěti našich prezentací a dvou stránek v sešitě dějepisu najednou. A pořád se nemůžu rozhodnout který boty z Secretu vyměním za ty dva tisíce co jsem tak postupně nabyla a automaticky při pohledu na lolo pozbyla :-D = :-( Už se nemůžu dočkat nějakého zázraku. A myslím že tu už brzy bude...
 
 

Reklama